Sprey Polyurea Kaplama

Sprey Polyurea 

Farklı alanlarda gerçekleştirilecek olan ısı yalıtımı konusunda özellikle tercih edilebilecek ürün seçenekleri arasında yer almaktadır.

Profesyonel şekilde uygulama yapmakta olan firmamız sprey polyurea kullanmak isteyenler için belirlenen alanda gerekli çalışmaların sorunsuz şekilde yapılmasını sağlamaktadır. İzolasyon sağlamak amacıyla kullanılan bir malzemedir. Özellikle su yalıtımını gerçekleştirmek adına pek çok farklı alanda kullanılmaktadır.

Özel olarak hazırlanmış olan malzeme sayesinde yüksek koruma sağlanmaktadır. Tamamen profesyonel şekilde çalışma yapmakta olan firmamız tarafından yapılacak uygulamalar doğrultusunda istediğiniz her alanda yalıtım etkili şekilde sağlanmaktadır. Alanında yeterli bilgi ve deneyime sahip olan ekibimiz tarafından uygulama sorunsuz şekilde yapılmaktadır. Detaylı şekilde gerçekleştirilecek incelemelerin ardından ekibimiz taleplerinize uygun şekilde uygulama yaparak kısa süre içerisinde belirlenen alanın suya karşı dayanıklı olmasını sağlamaktadır.

Sprey Polyurea Nedir?

İki bileşenli şekilde hazırlanmış olan zemin uygulama malzemesidir. Özellikle zeminde su yalıtımı sağlamak amacıyla tercih edilmektedir. Kolay uygulanabilir olması sprey polyurea için istenilen her alana uygulama yapılmasını sağlamaktadır. Su yalıtımı sağlamak amacıyla pek çok farklı alanda kullanılmaktadır. 

Malzemenin özelliği sayesinde özellikle paslanma veya korozyon gibi sorunlara karşı da etkili çözüm sağlamaktadır. Ayrıca kimyasal direncinin yüksek olması sayesinde uygulama sonrasında temizlik işlemlerinin sorunsuz şekilde yapılması sağlanabilir. Kısa süre içerisinde uygulama yapılabilir olması sayesinde gerekli olabilecek her alanda uygulama için tercih edilebilir.

Katı haldeki malzemenin özel makine ile yüksek basınç ve ısıya maruz bırakılarak uygulanması sağlanır. %400 esneklik özelliğine sahip olması özellikle çatlama gibi problemlerin ortadan kalkmasını sağlamaktadır. Kullanıcılar için sağlamış olduğu avantajlar nedeni ile gerekli olabilecek her alanda yüzeyde yalıtım sağlamak amacıyla tercih edilmektedir.

Sprey İzolasyon 

Gerekli olabilecek her alanda rahatlıkla uygulanabilecek şekilde hazırlanmaktadır. Sprey şeklinde olması özellikle kolayca uygulama imkanı sağlamaktadır. İki bileşenli olarak hazırlanmış olan sprey polyurea çevreye zarar vermeyecek şekilde hazırlanır. Bu sayede kullanımı sonucunda herhangi bir sorun oluşturmadan etkili çözüm sağlamaktadır. 

Aşınma veya korozyon gibi durumlara karşı yüzeyin korunmasını sağlamaktadır. %100 katkı maddeli şekilde hazırlanmış olan ürün yüksek basınç ve ısı altında uygulanır. Püskürterek uygulama yapılmaktadır. Bu sayede kolayca istenilen yüzeye uygulanması mümkündür. 

Özel olarak hazırlanmış olan püskürtmeli makinelerle uygulanmalıdır. Herhangi bir ek yeri olmadan uygulama yapılmasını sağlamaktadır. Bu sayede de su yalıtımı konusunda daha etkili çözüm sunmaktadır. Zemin kaplama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilmektedir. İzolasyon konusunda kaliteli ve güvenilir hizmet almak isteyenler için firmamız kesintisiz hizmet sağlayarak her talebin karşılanmasını sağlamaktadır.

Sprey Polyurea Nasıl Uygulanır?

Günümüzde pek çok farklı alanda kullanılmakta olan izolasyon malzemesi olarak kolayca uygulanabilir. Özel hazırlanmış olan makinelerle püskürtme işlemi yapılarak belirlenen alanda uygulanması sağlanmaktadır. Katı haldeki malzemenin yüksek basınç ve ısı ile birlikte püskürtme yöntemi ile uygulanması işlemini kapsamaktadır. 

Özellikle uygulama sonrasında ek yeri olmaması suya karşı zeminin daha dayanıklı olmasını sağlamaktadır. Bu nedenle sprey polyurea gerekli olabilecek her alanda rahatlıkla kullanılabilir. Yüksek yapışkanlık özelliğine sahip olması sayesinde korozyon ve pas riskini ortadan kaldırmaktadır. Uzun süreli kullanım olanağı sağlamaktadır. 

Çok sayıda alt tabaka uygulamasının ardından son katman uygulanarak tamamlanmaktadır. Kaymaz ve farklı renklerde tercih edilecek olan son katman istenilen görüntünün elde edilmesini sağlamaktadır. Alanında deneyimli ekibimiz tarafından gerçekleştirilecek olan uygulamalar uzun süre sorunsuz kullanım olanağı sağlamaktadır.

Sprey Polyurea Özellikleri

 • Mekanik ve kimyasallara karşı son derece dayanıklıdır. Bu nedenle gerekli olabilecek her alanda uygulanabilir.
 • Yüksek dayanıklılığa sahip olması özellikle su yalıtımı konusunda etkili çözüm sağlamaktadır.
 • Uygulanmış olduğu alanda bakteriyel büyümenin en aza indirilmesini sağlamaktadır.
 • Kolay temizlenebilir olması sayesinde uygulama sonrasında gerektiğinde sorunsuz şekilde temizlenebilir.
 • Yüksek ölçüde yapışma özelliğine sahip olması pas ve korozyon gibi sorunların ortadan kaldırılmasını sağlar.
 • Farklı renk seçenekleri ile uygulanabilir.
 • Kaymaz özelliğe sahip olacak şekilde uygulama yapılabilir.
 • Kimyasal ürünlere karşı dayanıklı olması özellikle çevre koşullarında daha yüksek performansı elde edilmesini sağlamaktadır.
 • Ek yapmadan uygulama yapılmasının yanı sıra köşelerde sızdırmazlık özelliğine sahip olarak kullanım olanağı sağlar. Bu sayede sprey polyurea kullanıcılar için avantaj sağlamaktadır.

Sprey Polyurea Kullanım Alanları

Günümüzde pek çok farklı alanda kullanılmaktadır. Sağlamış olduğu avantajlar nedeni ile kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Özellikle su yalıtımı konusunda ilgili çözüm sağlaması nedeni ile zeminde yaygın olarak kullanımı sağlanmaktadır. Profesyonel şekilde yapılacak olan uygulamalar sayesinde kullanıcılar için herhangi bir sorun oluşturmadan uzun süreli kullanım olanağı sağlamaktadır.

İç ve dış mekanlarda su yalıtımını sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Günümüzde gerçekleştirilen projelerde yaygın olarak kullanılan malzemelerden biridir. Ek yeri olmaması aynı zamanda kullanıcılar için son derece şık bir görünüm elde edilmesini sağlamaktadır. Bu nedenle dış alanların yanı sıra iç mekanlarda da giderek yaygınlaşan kullanımıyla tercih edilmektedir. 

Havuzlarda, dış alanlarda, iç mekanlarda, depolarda, çatılarda ve pek çok farklı alanda uygulama konusunda tam kapasiteyle hizmet vererek taleplerinizi karşılıyoruz. Gelişen teknolojiyi yakından takip etmekte olan firmamız en uygun makinelerle püskürtme işlemini sorunsuz şekilde yapmaktadır. Kullanmış olduğumuz cihazlar içerisinde hazırlanmış olan malzeme uygun basınç ve ısıyla kolayca uygulanabilir hale getirilmektedir.

Sprey İzolasyon Avantajları

Kolay uygulanabilir olması sayesinde sprey polyurea zemin uygulamalarında sıklıkla tercih edilmektedir. Çok sayıda farklı avantajının bulunması da kullanıcılar için belirleyici özellikleri arasında yer almaktadır. Kısa süre içerisinde kuruması uygulama sonrasında gerekli çalışmaların aralıksız şekilde devam etmesini sağlamaktadır. Doğru şekilde uygulama yapılması durumunda kısa süre içerisinde koruyarak alanın kullanıma açılmasını sağlamaktadır.

Su yalıtımının yanı sıra zemin kaplama çalışmalarında da tercih edilmektedir. Dayanıklı yapısı özellikle dış alanlarda kullanımı sonrasında uzun yıllar boyunca aynı şekilde kullanım olanağı sağlamaktadır. Kimyasal malzemeler zemine zarar vermediğinden temizlik işlemleri sırasında istenilen malzemelerin rahatça kullanımı sağlanabilir. Aynı zamanda korozyon ve pas gibi risklerin oluşumunu engellemektedir.

Sağlamış olduğu avantajların yanı sıra esnek yapısıyla özellikle çatlak gibi sorunların önüne geçilmesini sağlamaktadır. Bu sayede yüksek performans ile kullanım olanağı oluşturmaktadır. Kötü hava koşullarında dış alanda yaşanabilecek sorunlara karşı etkili çözüm sağlamaktadır.

Sprey Yalıtım Malzemesi 

Katı halde bulunan malzemenin sprey ile uygulanabilir olması için özel olarak hazırlanmış olan makineler kullanılmaktadır. İki kişinin birlikte hareket etmesi ile yapılacak olan uygulama sayesinde belirlenen alana sorunsuz şekilde uygulanması sağlanabilir. İçerisinde kullanılan malzemeler sayesinde sprey polyurea yalıtım konusunda etkili çözüm sağlamaktadır.

Dış alanlarda, ofislerde, otellerde, kafelerde, işyerlerinde, evlerde ve daha pek çok farklı alanda gerçekleştirilecek çalışmalar sırasında kullanılabilir. Sağlamış olduğu avantajların yanı sıra yüksek yalıtım özelliği sunması özellikle kullanıcıların diledikleri her durumda daha etkili çözüm elde etmesini sağlamaktadır. 

Sprey şeklinde uygulanabilir olması özellikle uygulama sırasında ek yeri olmadan tek parça halinde uygulanmasını sağlamaktadır. Ek yerlerinde zamanla yaşanabilecek problemlerin ortadan kaldırılması sağlanmaktadır. Bu sayede suya karşı daha dayanıklı olmaktadır. Havuzlarda ya da çatılarda özellikle binaları için sıvı yalıtımını etkin şekilde gerçekleştirmek adına tercih edilecek olan malzemenin kolay uygulanabilir olması kısa süre içerisinde kullanıma hazır hale getirilmesini sağlamaktadır.

Sprey polyurea kaplama su izolasyonu

Sprey Polyurea Renk Çeşitleri

Uygulanacak olan alana göre belirlenecek birbirinden farklı renk seçenekleri ile uygulama yapılabilir. Farklı renk seçeneklerinin kullanılabilir olması özellikle zeminde istediğiniz gibi farklı görünümlere sahip olmanızı sağlamaktadır. Seçilen renk ve özellikler üzerinden uygulama yapılmaktadır. Firmamız bu konuda birbirinden farklı seçenekleri değerlendirme imkanı sağlamaktadır.

Ayrıntılı bilgi almak isteyenler iletişim bilgilerimiz üzerinden bizlere ulaşım sağlayarak detaylı değerlendirme sağlayabilirler. Yapılacak görüşmeler sırasında özellikle kullanacağınız alan için en uygun renk ve özelliklerdeki malzeme seçeneği belirlenmektedir. Bu sayede yapılacak uygulama sonrasında daha yüksek performans elde edilmesi sağlanmaktadır.

Sprey Yalıtım Uygulamaları

Yüksek dayanıklılığa sahip olacak şekilde hazırlanmış olan malzemeyle yapılacak sprey polyurea uygulamaları dilediğiniz her alanda istediğiniz gibi etkin kullanım olanağı sağlamaktadır. Firmamız tarafından gerçekleştirilecek uygulama çalışmaları sırasında alanında yeterli bilgi ve deneyime sahip olan uzman ekibimiz ile adresinize yönlendirilmesi sağlanmaktadır.

Gerekli kontrollerin yapılmasının ardından ekibimiz malzemeyi hazırlayarak uygun şekilde uygulama yapmaktadır. Uygulama sırasında kullanmış olduğumuz makineler sayesinde malzeme yüzeye püskürtülerek yapışması sağlamaktadır. Çok sayıda alt katman uygulandıktan sonra en üst kısımda üst katman uygulaması yapılmaktadır. 

Üst kısım için belirleyeceğiniz özelliklere uygun tercih edilecek malzemeler sayesinde farklı renk ve kaymaz özelliğe sahip olması sağlanabilir. Firmamız her geçen gün geliştirmiş olduğu çalışmalarla özellikle bu konuda tercih edebileceğiniz en iyi uygulama seçeneklerini sizlere sunmaktadır.

Sprey Polyurea Teknik Özellikleri

 • Kokusuz ve katalizör içermemektedir. 
 • %400 esnekliğe sahiptir. 
 • Ek yeri olmadan uygulama yapılabilir. 
 • %100 kazı solvent içermemektedir. 
 • Çok hızlı şekilde kürlenme ve aynı zamanda servise alınabilmesi özelliğine sahiptir. 
 • Deniz suyuna ve klora karşı yüksek dayanıklılığa sahiptir. 
 • Bitki köküne karşı yüksek dayanıklılığa sahiptir. 
 • Darbelere karşı, yüksek aşınmaya ve çekme gibi durumlara karşı dayanıklılığı vardır. 
 • Kimyasallara karşı yüksek dayanıklılık göstermektedir.

Sprey Polyurea Kullanım Alanları

Geniş kullanım alanına sahip olması sayesinde sprey polyurea kullanmak isteyenler için tercih edilebilecek çok sayıda farklı seçenek bulunmaktadır. Bunlar;

 • Açık teras, 
 • Zemin kaplama, 
 • Gemi güverteleri, 
 • Temel perde duvar, 
 • Gizli dereler, 
 • Camii kubbeleri, 
 • Korozyona karşı boru ve tank kaplaması, 
 • İçme suyu depoları, 
 • Atermit çatılar, 
 • Trapez panel çatılar, 
 • Aquapark veya havuzlar, 
 • Araç kasa kaplamaları şeklindedir.

Sprey Polyurea Uygulama Ayrıntıları

 • Uygulama yapmayandan önce dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Daha etkili kullanım için sprey polyurea kullanmak isteyenler için yapılacak ön çalışmaların ardından uygulama gerçekleştirilebilir.
 • Özel olarak hazırlanmış olan film makineleri ile yüzeyin uygulama için hazır hale getirilmesi gerekmektedir. Beton şap yüzeylerinde var olan harç kalıntılarının kazınması gerekir. Mermer ya da fayans gibi yüzeylerde ise pürüzlerin giderilmesi gerekir. 
 • Uygulama için yüzeylerin uygun hale getirilmiş olması ve kirden, tozdan, yağdan arındırılmış olması gerekmektedir.
 • Uygulama yapılacak olan alanda yatay ve düşeylerde özellikle birleşim noktalarında Pah yapılmış olması gerekir. Bunun için özellikle mermer ya da fayans gibi yüzeylerde poliüretan mastik ile çekilerek Pah yapılması uygundur. Beton yüzeylerde ise tamir harcı kullanılmaktadır.
 • Yüzeyde gerekli hazırlıkların tamamlanmasının ardından zeminde kullanılacak olan solventsiz epoksi astar ile astarlama işlemi yapılmalıdır.
 • Astarlama işleminin tamamlanması sonrasında kirlerden arındırılması gerekiyor.
 • Kirlerden arındırılmış olan yüzeye sprey ile uygulama yapılır.
 • Ultraviyole ışınlarına maruz kalacak bölgelerde yapılacak olan alifatik uv koruma boyasıyla uygulama tamamlanmalıdır.

Sprey Polyurea Uygulama Öncesi Hazırlıklar 

Uygulamanın daha yüksek kaliteli bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için sprey polyurea kullanılmadan önce yüzeyin buna uygun hale getirilmesi gerekir. Beton, mermer, fayans ya da granit yüzeylerde yapılacak olan uygulama öncesinde yüzeyin hazırlanabilmesi için farklı yöntemler kullanılmaktadır. 

Beton yüzeylerde özellikle pürüzlerin giderilmesi gerekmektedir. Aynı şekilde mermer veya fayans yüzeylerde de pürüzlerin giderilmesi için aralarda bulunan derz dolguların zımparalanması gerekir. 

Zımparalama çalışmaları sayesinde pürüzsüz hale getirilmiş olan yüzeylerde astarlama işlemi yapılmalıdır. Özellikle daha etkili kullanım olanağı sağlayabilmek için ön çalışmaların itinalı bir şekilde yapılması gerekmektedir. Bu sayede uygulamanın başarısı artmaktadır. 

Yıllardır bu alanda hizmet vermekte olan firmamız tarafından gerçekleştirilecek olan her çalışma öncesinde gerekli ön hazırlıklar profesyonel şekilde yapılmaktadır. Kaliteli ve güvenilir hizmet almanız için yapmış olduğumuz her çalışmada uygulama yapılacak olan alan için en uygun hazırlıkların yapılmasını sağlamaktayız.

Su Yalıtımı Nasıl Uygulanır?

Pek çok farklı alanda kullanım için uygun şekilde hazırlanmış olan sprey polyurea özellikle sağlamış olduğu avantajlar sayesinde suya karşı yüksek dayanıklılık elde edilmesi amacıyla kullanılmaktadır. Havuzlarda, çatılarda, depolarda, dış alanlarda ya da iç mekanlarda yapılacak olan uygulama için sprey haline getirilecek olan malzemenin püskürtülmesi ile uygulama yapılmaktadır.

Pratik uygulamanın yanı sıra sağlamış olduğu etkiler nedeniyle günümüzde giderek artan kullanımıyla pek çok farklı alanda tercih edilmektedir. Tamamen profesyonel şekilde yapılacak uygulamalar özellikle kullanıcılar için daha yüksek etki sağlamaktadır. Bu nedenle hem kaliteli hem de güvenilir hizmet almak isteyenler için firmamız tam kapasiteyle aralıksız olarak çalışmalarını devam ettirmektedir. 

Özel olarak hazırlanmış olan makinesi ile belirlenen alanda püskürtme işlemi yapılarak uygulanmaktadır. İki kişinin birlikte hareket etmesi ile uygulamanın sorunsuz olarak yapılması sağlanabilir. Ön hazırlıkların tamamlanmasının ardından zemine uygulama yapılabilir. Zeminde özellikle işlemin tamamlanabilmesi için son katmanı belirlenen özelliklerde uygulanması gerekmektedir.

Sprey İzolasyon İçin Bekleme Süresi

Kısa süre içerisinde kurumasına rağmen etkili çözüm sağlamak isteyenler için sprey polyurea uygulama sonrasında yeterli süre boyunca beklenmesi önemlidir. İtinalı şekilde yapılacak olan uygulamalar sırasında ekibimiz her ayrıntıya dikkat ederek sorunsuz şekilde uygulamanın tamamlanmasını sağlamaktadır. Daha sonrasında sizlere bilgi vererek yeterli süre boyunca alana giriş çıkışın engellenmesini sağlamaktadır.

Kullanmış olduğumuz malzemelere göre kuruma süreleri değişkenlik gösterebilir. Bu nedenle uygulama sonrasında ekibimizin vermiş olduğu bilgilere göre hareket ederek alanın kullanımı için yeterli sürenin beklenmesine dikkat edilmesi gerekir. Kuruma süresinin tamamlanmasının ardından zemin kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Canlı Destek Hizmeti

Ayrıntılı bilgi almak ya da uygulamaları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak isteyenler için canlı destek hattımız üzerinden yapılacak görüşmeler dahilinde taleplerinizin karşılanması sağlanmaktadır. Yapılan görüşmeler sırasında merak ettiğiniz her türlü sorunun cevabı verilmektedir. 7/24 kesintisiz hizmet anlayışı ile gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmalar sayesinde gerekli olabilecek her durumda sorunsuz şekilde bilgi almanızı sağlamaktayız.

Sprey Polyurea Uygulama Fiyatları

Uygulama için fiyat bilgisi almak isteyenler iletişim bilgilerimiz üzerinden bizlere fiyat teklif talebinde bulunarak kısa süre içerisinde geri dönüş alabilirler. Uygulama yapılacak olan alanın metrekaresi, tercih etmiş olduğunuz malzemenin özellikleri göz önünde bulundurularak hesaplama yapılmaktadır.

En iyi fiyat garantisi ile gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmalar sayesinde sprey polyurea uygulatmak isteyenler için tamamen bütçeye uygun hizmet alınmasını sağlamaktayız. Yeni binalarda ya da eski binalarda yapılacak olan uygulamalar konusunda tam kapasite ile hizmet vermekteyiz.

Uygulama sırasında yaşanabilecek her türlü probleme karşı ekibimiz önlem almaktadır. Gerekli hassasiyetin gösterilmesi sayesinde tamamen müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde hizmet vermekteyiz. Yapmış olduğumuz her uygulama sonrasında uzun süreli kullanım için firmamız sizlere garantili hizmet sunmaktadır.