ENS YALITIM İNŞAAT VE YAPI KİMYASALLARI SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Firmamız aslında 1997 yılından beri yalıtım sektörde olan fakat 2015 yılında şahıs şirketi olarak ünvan almış daha sonra 2018 yılında limited şirketi olmuş ve hala sektörün içinde en iyi işlere imza atmaya devam etmektedir.

Yıllardır ısı nem ve rutubet İzolasyonu için sprey poliüretan uygulaması , su izolasyonu için sprey poliürea uygulaması yapan firmamız 2021 yılı itibari ile ısı ses yangın yalıtımı için Cellubor bayiliğini de değerli müşteriler için bünyesine eklemiştir.

Cellubor Tuzla bayisi olan firmamız Ens Yalıtım yatırım yapıp bünyesine eklediği her yeni işte insan ve doğaya zarar vermeyecek mottosunu korur.

Müşterilerine en hızlı ve en doğru hizmeti verebilmek için oluşturduğu ekibi ile mükemmelliği hedefleyen Cellubor Tuzla bayisi olan firmamız Ens yalıtım Türkiye’nin dört bir yanına ulaşıyor.
Sorumluluk anlayışını sadece çalışanları ve müşterileriyle sınırlı tutmayan Cellubor Tuzla bayisi Ens Yalıtım yaşadığımız toplumun ihtiyaçlarına karşı duyarlılığını kurulduğu günden bu yana muhafaza etmektedir.

Uzun yıllardır güvenilir bir şirket olarak sektörde var olan Cellubor Tuzla bayisi olan Ens Yalıtım ; sahip çıktığı ilke ve değerleriyle , standartlara ve insan sağlığına gösterdiği özenle , yenilikçi yaklaşımı, rekabetçi yapısı ve kalitesi ile adını gelecekte de yaşatmak için çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Vizyonumuz

Doğaya karşı oldukça hassas bir yaklaşım ile organik bir şekilde üretim yapmaktayız. Yalıtımın olması gereken tüm yaşam alanlarında CelluBOR kullanarak yüksek verimlilik sunmaktayız. Firmamız hem üretimde hem de kullanım esnasında enerji tasarrufunda büyük role sahiptir.

Misyonumuz

Yaşam alanları için yapılan yalıtımlar, kışın soğuktan, yazın ise sıcaktan korunmak için uygulanmaz. Aynı zamanda iklimlendirilerek nefes alabilen, gürültü kirliliğinden uzak ve konforlu ortamlar oluşturmak için oldukça faydalıdır.